گواردیولا به انتقاد بازیکن اسبق همشهری واکنش نشان داد

گواردیولا سرمربی تیم منچسترسیتی در آستانه دیدار حساس خود در مقابل وستهام در لیگ جزیره به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.اودیدارمقابل وستهام را سخت دانست و آنها جز بالانشینان جدول قلمداد کرد.پپ گواردیولا گفت: “دو بازی به پایان فصل مانده و هر سه امتیازی که می‌گیریم بسیار مهم است. ما به شش امتیاز برای کسب عنوان نیاز داریم، باید فردا به سه امتیاز دست پیدا کنیم و بعد از آن تلاش کنیم در آخرین مسابقه خود در خانه نیز پیروز شویم. وستهام تیمی بالای جدولی است، بازی مقابل آنها سخت خواهد بود و اما می دانیم که کسب سه امتیاز چقدر مهم است.

گواردیولا به انتقاد بازیکن اسبق همشهری واکنش نشان داد1

گواردیولا به 6 امتیاز باقی مانده احتیاج کامل دارد.وستهام تیم قابل احترامی می باشد.

گواردیولا در ادامه گفت:پیروزی در بازی فردا گام بزرگی در مسیر تلاش برای به پایان رساندن درخشان این فصل در خانه و در کنار هواداران محسوب می شود. فکر می‌کنم همه می‌دانند پیروزی بر وستهام تقریبا کار را تمام می کند.او در سوال اینکه بهترین بازیکن سال لیگ برتر گفت:بازیکنان زیادی وجود دارند که می توانستند نامزد باشند. نامزدهای مرد سال معمولا از تیم هایی چون لیورپول و سیتی انتخاب می شوند که این امری طبیعی است. برناردو سیلوا و رودری استثنایی بودند و ریاض محرز نیز چند فصل گذشته بسیار خوب عمل کرده است.
انتقادات اخیر پاتریس اورا مبنی بر این که گواردیولا قادر به رهبری و پرورش بازیکنان باشخصیت نیست؟ من چنین شخصیتی را وقتی تیم‌شان منچستریونایتد را در لیگ قهرمانان نابود کردم، در بازیکنان حریف ندیدم.”

فهرست