وینگر ازبکستانی به عنوان پدیده جدید فوتبال آسیا مورد توجه جواد نکونام و باشگاه استقلال قرار گرفته است. اوستون اورونوف ازبکستانی با ۲۳ سال سن که در پست هافبک هجومی و وینگر برای باشگاه فوتبال نوبهار بازی می‌کند نیز مورد توجه کادر استقلال قرار گرفته است.

وینگر ازبکستانی در لیست خرید استقلال

این بازیکن تا پایان ماه جاری میلادی با تیم ازبک قرارداد داشته و درصورت توافق با استقلال، منعی برای پیوستن به این باشگاه نخواهد داشت. پیش از این سرور جباروف و عزیزبک‌آمانوف ازبکستانی سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را در سوابق دوران بازیگری خود به ثبت رسانده‌اند.

وینگر ازبکستانی در لیست خرید استقلال2

وینگر ازبکستانی به عنوان گزینه تقویت خط حمله استقلال در نیم فصل می باشد.

استقلال برای نیم‌فصل به دنبال تقویت تیم خود است و در این بین و درخصوص گزینه خط دفاعی به نظر می‌رسد با سیگنالی که استقلال و رافائل سیلوا برای هم ارسال کرده‌اند بازگشت بازیکن برزیلی به تهران تا حدودی تحقق پیدا کرده به‌خصوص اینکه با این اتفاق، استقلالی‌ها از رای فیفا درباره پرونده مطالبات سیلوا نیز رهایی پیدا کرده و این بازگشت از هر جهت به سود آبی‌ها خواهد بود. همچنین به جز سیلوا، از منتظر محمد عراقی نیز به‌عنوان دیگر بازیکن خارجی نام برده می‌شود که احتمال بازگشت وی به استقلال وجود خواهد داشت هرچند اولویت نکونام برای تقویت تیمش در فاز هجومی خواهد بود؛ جایی که او یک وینگرازبکستانی  و یک مهاجم نوک را مدنظر قرار داده است.

وینگر ازبکستانی در لیست خرید استقلال1

فهرست