نشریه انگلیسی از تیم ملی انگلیس بردی پرگل مقابل ایران می خواهد1

تیم ملی انگلیس در وضعیت خوبی به فاصله مانده دو ماه تا جام جهانی 2022 قرار ندارد.از این رو روزنامه دیلی میل در گزارشی نوشته است با پیروزی قاطع و پرگل مقابل ایران تورنومنت را تیم ملی این کشور آغاز خواهد کرد.در این گزارش به قلم «یان لیدیمن» آمده است: ترجیح گرت ساوت‌گیت برای استفاده از خط دفاعی پنج نفره برابر تیم‌های بزرگ رویکردی محتاطانه است و او می‌تواند ادعا کند که گاهی اوقات استفاده از این تاکتیک ثمربخش بوده است. بازی نخست انگلیس در جام جهانی برابر ایران، فرصت مناسبی برای رها کردن ترمز و کسب پیروزی پرگلی است که می‌تواند روحیه و اعتماد تیم ملی انگلیس را برای ادامه کارش در تورنمنت بسازد.

نشریه انگلیسی از تیم ملی انگلیس بردی پرگل مقابل ایران می خواهد

تیم ملی انگلیس بایستی در مقابل سه حریف دور گروهی جام جهانی جسورانه و بی‌محابا دست به حمله بزند نه اینکه به محبوس کردن آنها در یک سوم دفاعی‌شان بسنده کند.

ریس جیمز و بن چیلول بهترین بازیکنان در پست‌های خودشان هستند در حالی که میسون ماونت هم به ندرت پیش آمده که در رده ملی عملکرد ضعیفی ارائه کرده باشد.روزنامه نگار دیگر این نشریه سامی مکبل در مورد بازی های تیم ملی انگلیس مقابل حریفان دور گروهی گفته است: با همه احترامی که برای ایران، آمریکا و ولز قائلم، هر سه مسابقه، بازی‌هایی هستند که در آنها انگلیس باید جسورانه و بی‌محابا دست به حمله بزند نه اینکه به محبوس کردن آنها در یک سوم دفاعی‌شان بسنده کند.

فهرست