مرفاوی سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان در نشست خبیر پیش از بازی تیم ملی مقابل عراق در مورد بازی پیش رو اعلام کرده است: عراق شایستگی صعود از گروهش را داشته است. عراق تیم خوب و توانمندی است و برای بازی به این مهمی، برنامه خودمان را داریم. با توجه به آنالیزی که از عراق داریم، جلو می‌رویم. بنابراین سعی می‌کنیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم.وی درباره سرمربیگری عماد رضا در تیم ملی جوانان عراق و شناخت او از فوتبال ایران به واسطه حضور در سپاهان گفت: او یک بازیکن حرفه‌ای و بزرگ در فوتبال ایران بود.

مرفاوی اعلام کرده است برای بردن عراق به میدان خواهیم رفت1

مرفاوی سرمربی تیم ملی جوانان اعلام کرده است که تیم عراق را آنالیز کرده اند و برای پیروزی در این بازی به میدان خواهند رفت.

او برای ما قابل احترام و عزیز است. از قدیم با فوتبال عراق شناخت دارم.مرفاوی درباره صعود تیمش به جام جهانی در صورت پیروزی برابر عراق اظهار کرد: باید این راه را برویم. هر راهی سختی خاص خود را دارد. بازی حذفی سخت است.

مرفاوی اعلام کرده است برای بردن عراق به میدان خواهیم رفت

هر مربی و تیمی باید برنامه‌ریزی خاص خود را داشته باشد. این یک پله دیگر است و برای من، بازیکنانم و تیم حریف روشن است که این بازی راه رسیدن به جام جهانی است.تیم ملی فوتبال جوانان ایران فردا (شنبه) از ساعت ۱۳:۳۰ در تاشکند ازبکستان در دیداری حساس از مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های فوتبال زیر ۲۰ سال آسیا به مصاف تیم ملی عراق می‌رود که برنده این بازی ضمن صعود به نیمه نهایی، سهمیه حضور در جام جهانی جوانان را به دست می‌آورد.

مرفاوی اعلام کرده است برای بردن عراق به میدان خواهیم رفت2

فهرست