لیونل مسی ستاره آرژانتینی که دو فصل پیش با چشمانی اشک بار بارسلونا را ترک نمود،حالا دوباره تصمیم به بازگشت به تیم سابق گرفته است.باشگاه بارسلونا در حال برنامه ریزی برای بازگشت مسی به بارسلونا برای فصل بعد می باشد تا این موضوع از شایعه به واقعیت تبدیل شود. حالا آدریان سانچس، روزنامه‌نگار متخصص اطلاعات درباره تیم بارسلونا، جزئیات دیگری را فاش کرده که می‌تواند تعیین‌کننده باشد. این روزنامه‌نگار در کانال یوتیوب خود «Mas que Pelotas» ادعا کرده است که خانواده مسی تصمیم گرفته‌اند فرزندان را در مدرسه قدیمی خود در بارسلونا ثبت‌نام کنند، همان مدرسه‌ای که قبل از رفتن به پاریس در آگوست ۲۰۲۱ در آن درس می‌خواندند.

لیونل به خانه برمی گردد؟2

لیونل مسی و نامزدش در فکر بازگشت به بارسلونا می باشند.

آدریان سانچس گزارش می‌دهد: «چندی پیش گفتگوی بسیار مهمی داشتم و پس از بررسی منابع مختلف، می‌توانیم به شما بگوییم که خانواده لیونل  مسی برای فرزندانشان در مدرسه‌ای که قبلا به آن می‌رفتند درخواست رزرو کرده‌اند. این خبر کاملا آینده ستاره آرژانتینی و باشگاه بارسلونا را مشخص می‌کند. همچنین متوجه شده‌ایم که مدرسه بچه‌ها در فرانسه تمدید نشده است. این خبر برای من به شدت انفجاری بود و ثابت می‌کند که مسی به کجا خواهد رفت.»

لیونل به خانه برمی گردد؟1

در تصمیم کاپیتان به بارسلونا اراده همسرش، آنتونلا روکوزو، که مشتاق بازگشت به خانه خودش با سه فرزندش است، نیز می‌تواند اولویت داشته باشد.

فهرست