قرارداد گلر دوم پرسپولیس در مقایسه با گلر دوم فصل گذشته پرسپولیس به هیچ عنوان قابل مقایسه نمی باشد.پس از مصدومیت بیرانوند پس از بازگشت از تیم ملی هواداران پرسپولیس نگران دروازه بان دوم تیم بودند.

قرارداد گلر دوم پرسپولیس 500 میلیون تومان است1

قرارداد گلر دوم پرسپولیس خیلی خیلی کمتر از مبلغی بوده که رادوشویچ به عنوان گلر دوم در این تیم حضور داشت.

در ابتدای فصل بیراوند با استقلال مذاکره کرد اما در نهابت در پرسپولیس ماندگار شد.بیرو در پرسپولیس ماند اما احمد گوهری راهی آلومینیوم شد تا پرسپولیس با معضل گلر دوم مواجه شود.
در این بین گل محمدی امیررضا رفیعی را از آکادمی پرسپولیس به تیم بزرگسالان فراخواند و این بازیکن روی نیمکت نشست تا اینکه محرومیت و مصدومیت بیرانوند باعث شد تا او درون دروازه سرخپوشان قرار بگیرد.

قرارداد گلر دوم پرسپولیس 500 میلیون تومان است

رفیعی تاکنون ۴ بار برای پرسپولیس بازی کرده و توانسته در هر ۴ بازی کلین شیت کند و رکوردی خاص از خود به جای بگذارد. از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که قرارداد رفیعی با این تیم ۵۰۰ میلیون تومان است و او یکی از بازیکنان آینده دار فوتبال ایران خواهد بود.

قرارداد گلر دوم پرسپولیس 500 میلیون تومان است2

جالب این است که بدانید در سالهای گذشته بوژیدار رادوشویچ دروازه بان کروات که به عنوان گلر ذخیره در پرسپولیس حضور داشت، با قراردادی عجیب در زمان مدیریت انصاری فرد در پرسپولیس ماند و حدودا ۷۰ میلیارد تومان از این باشگاه پول دریافت کرد.

فهرست