قائم مقام باشگاه پیکان در خصوص شایعات اخیر پیرامون معاوضه سامان فلاح کاپیتان تیم فوتبال این باشگاه با بازیکن تیم‌های دیگر توضیحاتی داده است.

قائم مقام باشگاه پیکان اجازه جدایی به سامان فلاح نمی دهد1

ابراهیم شکوری اظهار داشت: به هیچ عنوان بحث معاوضه بازیکنان ما با سایر تیم‌ها مطرح نبوده و این موضوع اصلا درست نیست. اگر قرار بر معاوضه هم باشد، بدون تردید به دنبال بازیکنان ملی‌پوش و ستاره‌های سرشناس لیگ می‌رویم نه اینکه هر بازیکنی را در پست دفاع آخر جذب کنیم. باشگاه پیکان کارخانه تولید بازیکن است. ما به معنای واقعی یک «باشگاه» هستیم و شرایط حرفه‌ای در فوتبال را رعایت می کنیم. در واقع فلاح دست‌آورد باشگاه ما به شمار می‌رود و می‌خواهیم محصول آکادمی‌مان را با بهترین شرایط و بالاترین قیمت ممکن بفروشیم. در این میان اما فقط نگاه اقتصادی نداریم بلکه هم منافع بازیکن را در نظر می‌گیریم و هم باشگاه.

قائم مقام باشگاه پیکان اجازه جدایی به سامان فلاح نمی دهد2
قائم مقام باشگاه پیکان مخالف معاوضه مدافع تیمش می باشد و فقط به فروش این بازیکن فکر می کند.

وی ادامه داد: فوتبال به یک بیزینس تبدیل شده و در این بازار، احساسات جایی ندارد. اولویت ما برای حضور در این بازار، استفاده از علم تجارت فوتبال است. چیزی غیر از منافع بازیکن و باشگاه را در نظر نمی‌گیریم. متاسفانه با وجود آن که شفاف و به دور از تنش فعالیت می‌‎کنیم، باز هم شاهد برخی شایعات هستیم اما این شایعات نمی‌تواند ما را از مسیری که در حال ایجاد آن هستیم، دور کند.

قائم مقام باشگاه پیکان اجازه جدایی به سامان فلاح نمی دهد

فهرست