عیسی آل کثیر  و برایان دابو دو خرید گران قیمت سپاهانی ها نمی توانند در لیگ قهرمانان آسیا هم به میدان بروند.لیگ قهرمانان آسیا از 27 مهر در منطقه غرب آسیا آغاز می شود.سپاهان، پرسپولیس و نساجی به عنوان نمایندگان ایران در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنند. زرد پوشان اصفهانی در گروه C این رقابت‌ها با نیروی هوایی عراق، الاتحاد عربستان و آلمالیق ازبکستان هم‌گروه می باشند.
ابهامات این باشگاه در رعابت نکردن سقف قرارداد ها برای این باشگاه دردسر ایجاد کرد و به همین دلیل نتوانست قرارداد عیسی آل‌کثیر و برایان دابو را در سازمان لیگ فوتبال به ثبت برساند تا این دو بازیکن لیگ برتر و جام حذفی را حداقل برای نیم فصل از دست بدهند.

عیسی آل‌کثیر و برایان دابو در آسیا هم نمی توانند به میدان بروند1

عیسی آل کثیر و برایان دابو از رقابت های آسیایی هم کنار گذاشته شدند.

با این حال سپاهانی‌ها در نظر داشتند که از آل‌کثیر و دابو در لیگ قهرمانان آسیا بهره ببرند اما این بار قوانین این رقابت‌ها مانع از حضور این دو بازیکن می‌شود. بر اساس پیگیری‌ها از فدراسیون فوتبال و همچنین بند ۱.۲ ماده ۲۴ قوانین ۲۴-۲۰۲۳ لیگ قهرمانان آسیا، باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا باید اطمینان حاصل کنند که تمام بازیکنانشان باید به درستی بر اساس قوانین داخلی فدراسیون مربوطه در آن فدراسیون ثبت شده باشد.

عیسی آل‌کثیر و برایان دابو در آسیا هم نمی توانند به میدان بروند

با این تفاسیر این دو بازیکن که در لیگ هم نتواسنتند حضور داشته باشند در آسیا هم غائب خواهند بود.تنها استفاده سپاهان از این بازیکنان در بازی های دوستانه می باشد.

عیسی آل‌کثیر و برایان دابو در آسیا هم نمی توانند به میدان بروند2

فهرست