عذرخواهی فرنگی کار تیم ملی محمدرضا مختاری از مردم ایران پس از اتفاقات تلخ ترکیه انجام شد.رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفندماه در شهر آنتالیا برگزار شد و در پایان نمایندگان کشورمان با کسب ۴ مدال طلا، ۵ مدال نقره و ۳ مدال برنز بعنوان قهرمانی دست یافتند.

عذرخواهی فرنگی کار ملی پوش پس از اتفاقات ترکیه2

عذرخواهی فرنگی کار تیم ملی پس از بازگشت از مسابقات ترکیه در صفحه شخصی خود از مردم ایران

یکی از مبارزه‌های حساس و البته جنجالی این پیکارها، مبارزه محمدرضا مختاری در مرحله نیمه‌نهایی وزن ۷۷ کیلوگرم برابر نماینده کشور میزبان بود که با درگیری و دعوای شدید همراه شد، تا حدی که برخی از اعضای کادر فنی و رئیس فدراسیون کشتی ترکیه نیز به وسط تشک آمده بودند. در نهایت داوران هر دو کشتی‌گیر حذف را (دیسکالیفه) کردند.

عذرخواهی فرنگی کار ملی پوش پس از اتفاقات ترکیه

پس از این اتفاق، کمیته انضباطی فدراسیون کشتی، محمدرضا مختاری را تا اطلاع ثانوی تعلیق کرد.

ملی‌پوش کشتی فرنگی که امروز به همراه تیم به تهران بازگشت در صفحه شخصی خود نوشت: عذرخواهی می‌کنم بابت حواشی اخیر که در جریان مبارزه با کشتی‌گیر ترکیه پیش آمد و باعث شد شما شاهد صحنه‌هایی باشید که به هیچ وجه در شان ورزش و به خصوص کشتی نبود. کسانی که با من برخورد دارند می‌دانند که همیشه ادب و احترام سرلوحه زندگی و همچنین ورزشم بوده و از اتفاقات اخیر عمیقا متاسفم. همیشه هدفم سربلندی ایران و شادی دل مردم بوده و هست و امیدوارم بتوانم در میادین بعدی افتخار آفرین باشم.

عذرخواهی فرنگی کار ملی پوش پس از اتفاقات ترکیه1

فهرست