سرمربی ژاپن اشتباهات تاکتیکی در بازی مقابل ایران را قبول ندارد و پس از بازگشت به ژاپن نیز گفته است که ابراز پشیمانی نمی کند.هاجیمه موریاسو سرمربی تیم ملی ژاپن پس از بازگشت به کشورش پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

سرمربی ژاپن اشتباهات تاکتیکی در بازی مقابل ایران را قبول ندارد2

سرمربی ژاپن پس از بازگشت به کشورش پاسخگو سوالات خبرنگاران شد.

هیچ هواداری به استقبال ژاپنی‌ها نیامده بود اما خبرنگاران حاضر بودند تا از موریاسو در مورد حس و حالش بعد از شکست بپرسند: «من همیشه اولین منتقد خودم هستم، اما اصلا از برنامه‌هایم در بازی با ایران پشیمان نیستم. همه نتایج و ارزیابی‌ها را قبول دارم و آماده پاسخ‌گویی هستم.»

سرمربی ژاپن اشتباهات تاکتیکی در بازی مقابل ایران را قبول ندارد1

ژاپن در نیمه اول بهتر بود و با یک گل برنده شد اما در نیمه دوم اسیر ایران بود و با دریافت دو گل شکست خورد. برخی معتقدند آرایش تاکتیکی سه دفاعه ژاپن باعث شکست تیم شد.موریاسو سرمربی ژاپن در این رابطه گفت: «حملات از جناحین حریف به ما فشار می‌آورد، بنابراین به اقدامات متقابلی مانند سه دفاعه کردن تیم و تعویض مدافعان کناری فکر می‌کردم. با این حال، می‌خواستم تا جایی که امکان دارد از تعویض‌ها در خط جلو بکاهم. ما می‌خواستیم با حملات خود شتاب حریف را بگیریم. فکر می‌کردم ایران در وقت اضافه کم بیاورد (با توجه به بازی 120 دقیقه‌ای برابر سوریه)، بنابراین امیدوار بودم که در دو وقت اضافه از خستگی آنها استفاده کنیم ولی بدموقع گل دوم را خوردیم.»

سرمربی ژاپن اشتباهات تاکتیکی در بازی مقابل ایران را قبول ندارد

فهرست