رییس کمیته داوران لیگ برتر انگلیس هاوارد وب،قرار است در برنامه ای حاضر شود و در مورد مکالمه داور و کمک داور ویدیویی روی یک صحنه جنجالی توضیح دهد.
هنوز چهار هفته بیشتر از شروع رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در فصل جدید نگذشته اما هواداران بسیاری از تیم‌ها و همچنین مربیان و بازیکنان از نحوه داوری‌ها ناراضی هستند.
برای اولین بار است که در فوتبال انگلیس چنین اتفاقی رخ می دهد.

رییس کمیته داوران لیگ برتر انگلیس برای توضیح صحنه جنجالی اعلام امادگی کرد11

رییس کمیته داوران لیگ برتر انگلیس هاوارد وب داور بازنشسته معروف می باشد.

هاوارد وب به همراه مایکل اوون برای اجرای برنامه‌ای در حدود ۲۶ دقیقه در استودیو خواهند بود تا مکالمه انجام شده بین داور و کمک داور ویدیویی روی یکی از صحنه‌های جنجالی داوری رقابت‌های این چند هفته لیگ برتر را منتشر و بررسی کنند.

رییس کمیته داوران لیگ برتر انگلیس برای توضیح صحنه جنجالی اعلام امادگی کرد22

این برنامه وسط پرمیر لیگ پروداکشن تهیه شده و قرار است از دو شبکه معروف و مشهور اسکای اسپورت و تی ان تی اسپورت پخش شود تا تعداد زیادی از بینندگان انگلیسی آن را تماشا کنند.
هنوز مشخص نمی باشد که این مکالمه بابت چه صحنه ای از لیگ برتر می باشد.هاوارد وب پیش از این در برنامه Monday Night Football در شبکه اسکای اسپورت حاضر شده و مدعی شده بود که احساس می‌کند کمیته داوران لیگ برتر فوتبال انگلیس باید انعطاف و همراهی بیشتر از خودش نشان دهد و به همین دلیل تصمیم به انجام چنین کاری گرفته است.

رییس کمیته داوران لیگ برتر انگلیس برای توضیح صحنه جنجالی اعلام امادگی کرد

فهرست