رونالدو یکی از قولهایش را از دست داد

رونالدو و همسرش جورجینا رودریگس روز دوشنبه با انتشار بیانیه‌ای مشترک در صفحه شخصی خود در اینستاگرام اعلام کردند که در کمال تأسف یکی از دو نوزاد دوقلویی که قرار بود به جمع فرزندان آنها اضافه شود، جان خود را از دست داده است، اما نوزاد دیگر که یک دختر است، سالم به دنیا خواهد آمد.او در بیانیه اعلام کرده است: در نهایت تأسف باید اعلام کنیم نوزاد پسرمان مرده است. این بزرگترین دردی است که والدین می‌توانند احساس کنند. تنها تولد نوزاد دیگرمان که یک دختر است به ما روحیه و قدرت می‌دهد که این اتفاق تلخ را تحمل کنیم. تمامی علائم از سلامت نوزاد دیگر و سالم به دنیا آمدن او حکایت دارند، اگرچه هنوز دو ماه دیگر تا تولدش مانده است. ما می‌خواهیم از همه پزشکان و پرستارانی که در این مدت مراقب‌ها و حمایت‌های لازم را به عمل آوردند، تشکر کنیم. این اتفاق تلخ بسیار ما را ناراحت کرده است و در این لحظات تلخ فقط می‌خواهیم که به حریم خصوصی‌مان احترام بگذارید.

رونالدو یکی از قولهایش را از دست داد2

رونالدو درغم از دست دادن نوزاد پسر از دو قلوهایی که قرار بود به دنیا بیایند.

پس از اعلام رونالدو باشگاه منچستریونایتد به این اتفاق واکنش نشان داد در جواب پیام رونالدو نوشته است: درد تو درد ما هم هست. در این لحظات سخت، محبت و حمایت‌مان را نثارتان می‌کنیم.
باشگاه اسپورتینگ لیسبون اولین باشگاه دوران بازیگری رونالدو نیز در پیامی نوشته است: برایت آرزوی قدرت و صبر می‌کنیم. خانواده اسپورتینگ همیشه در کنار توست.رونالدو تا به حال 4 فرزند دارد و برگترین آنها کریستیانو جونیور 11 ساله است که اکنون در تیم نونهالان باشگاه منچستریونایتد بازی می‌کند.

فهرست