رونالدو برزیلی سعی دارد که به نیمار پس از مصدومیت روحیه بدهد.نیمار در بازی نخست تیمش مقابل صربستان از ناحیه مچ پا مصدوم شد.اودو بازی دیگر دور گروهی برزیل را از دست داد و منتظر صعود این تیم به دور بعد می باشد.تصویر پس از تعویض نیمار به دلیل مصدومیت اوهمراه  با اشک ریختن زمین را ترک کرده است بسیار مورد توجه رسانه ها قرار گرفته بود.

رونالدو برزیلی برای نیمار سنگ تمام گذاشت

رونالدو برزیلی برای روحیه دادن به نیمار سنگ تمام گذاشت.

رونالدو برزیلی این ستاره سابق تیم ملی برزیل با انتشار متنی در شبکه‌های اجتماعی نوشت: «من نمی‌توانم این نامه را به شکل دیگری شروع کنم: تو نیمار هستی لعنتی! بزرگی! من اطمینان دارم که بیشتر برزیلی‌ها مانند من تو را تحسین می‌کنند و دوستت دارند. استعداد تو باعث شده که عشق و محبت به تو در هر گوشه از جهان به چشم بخورد. به خاطر این حجم از موفقیت و دستاوردهایی که داری این همه حس منفی و حسادت در اطراف تو به چشم می‌خورد. همیشه افرادی علیه تو خواهند بود اما دیدن جامعه‌ای که نفرت پراکنی را عادی می‌کند غم انگیز است.

رونالدو برزیلی برای نیمار سنگ تمام گذاشت1

من امروز برای تو می‌نویسم تا مقابل این خشونت کلامی و قدرت نابودگرانه بایستم. قوی‌تر برگرد! باهوش‌تر! با عطش گلزنی! کارهای خوب تو در درون و بیرون زمین بسیار بیشتر از حسادت‌هایی است که به سوی تو روانه می‌شود. برای یک ثانیه هم فراموش نکن که این مسیر باعث شد تو الگوی جهانی فوتبال باشی. برزیل عاشق تو است! هواداران واقعی به گل‌ها، دریبل‌ها، کارهای درخشان و لذتی که از تو می‌برند نیاز دارند! عشقی که از سمت بیشتر کشور به تو داده می‌شود را جشن بگیر. تو با قدرت بازخواهی گشت نیمار! و شاید تمام این نفرت تبدیل به سوختی برای موفقیت تو شود.»

رونالدو برزیلی برای نیمار سنگ تمام گذاشت1

فهرست