راه شکست دادن انگلیس به اعتقاد سرمربی ایتالیا استفاده از بازیکنان با تجربه می باشد. شاگردان روبرتو مانچینی در نخستین بازی خود در مقدماتی یورو ۲۰۲۴ فروردین ۱۴۰۲ مقابل انگلیس قرار خواهند گرفت. سرمربی آتزوری تیم بر اهمیت داشتن بازیکنان باتجربه برای این دیدار سخت تاکید کرد.
برای فوتبال ایتالیا، شادی و غم تنها چند ماه با هم فاصله داشت. پس از قهرمانی پرشور در یورو ۲۰۲۰، ایتالیا از حضور در جام جهانی بازماند.جام جهانی 2022 قطر دومین دوره ای بود که آتزوری به صورت متوالی در آن حضور نداشت.ایتالیا برای حضور در یورو 2024 در اولین گام بایستی مقابل انگلیس قرار بگیرد.لاجوردی‌پوشان در چند سال گذشته بارها با انگلیسی‌ها روبه‌رو شده‌اند که معروف‌ترین دیدار آنها فینال یورو ۲۰۲۰ در ومبلی بود که بازی پس از اتمام وقت‌های اضافه به ضربات پنالتی کشید و ایتالیا در نهایت پیروز شد.

راه شکست دادن انگلیس استفاده از بازیکنان با تجربه می باشد2

راه شکست دادن انگلیس را روبرتو مانچینی خوب می داند.

دو تیم در لیگ ملت ها نیز دو بار با هم روبرو شدند. تساوی بدون گل در انگلیس و برد یک بر صفر ایتالیا در زمین خودی نشان از قدرت آتزوری در تقابل‌های رو در رو دارد. روبرتو مانچینی پیش از این دیدار تاکید کرد تیمش به بازیکنانی نیاز دارد که اهمیت این دیدار را درک کنند.

راه شکست دادن انگلیس استفاده از بازیکنان با تجربه می باشد

بازیکنانی باتجربه که راه شکست دادن انگلیس را بدانند و در بازی‌های بزرگ باید بدانند چه کار کنند.ایتالیا در گروه C انتخابی یورو ۲۰۲۴ با انگلیس، اوکراین و مالت بازی خواهد داشت. مانچینی گفت: این یک گروه سخت است اما هیچ گروه آسانی وجود ندارد. ما بلافاصله با انگلیس روبه‌رو می‌شویم و سپس خواهیم دید چه می‌شود اما باید بجنگیم.

راه شکست دادن انگلیس استفاده از بازیکنان با تجربه می باشد1

فهرست