رادوشوویچ پرسپولیس را تهدید کرد2

رادوشوویچ بابت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس به فیفا شکایت کرده است.همین موضوع باعث شده تا هواداران پرسپولیس احساس خطر کنند که این مورد باعث شود تا مجوز حرفه ای باشگاه صادر نشود. امیر علی حسینی مدیر بین المللی باشگاه پرسپولیس، اعلام کرد: «پرونده دروازه‌بان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس رادوشوویچ هیچ خطری برای باشگاه در خصوص مجوز حرفه‌ای ندارد و این پرونده در مرحله مفتوح است.»
او افزود: «طی نامه‌ای که از دادگاه عالی ورزش به تاریخ ۱۶ سپتامبر برابر با جمعه ۲۵ شهریور به باشگاه مکاتبه شد، اعلام گردید؛ این دادگاه در نظر دارد جلسه استماعی جهت رسیدگی به این پرونده به تاریخ ۹ نوامبر برابر با ۱۸ آبان ماه تشکیل دهد.»

رادوشوویچ پرسپولیس را تهدید کرد1

رادوشوویچ موضوع مطالباتش مجوز حرفه ای پرسپولیس را به خطر نخواهد انداخت.

مدیر بین‌الملل باشگاه خاطرنشان کرد: «در هر حالت، پرونده رادو شوویچ در مرحله مفتوح است و رأی بدوی فیفا هنوز به حالت قطعی در نیامده است. بنابراین، پرونده این بازیکن برای باشگاه خطری را در FIFA، CAS و AFC جهت مبحث مجوز حرفه‌ای تهدید نخواهد کرد تا اینکه این جلسه استماع برگزار گردد و داوران، نظرات خود را اعلام کنند و در نهایت دادگاه عالی ورزش رای نهایی را صادر نماید. قطعا تا آن زمان هیچ خطری برای باشگاه پرسپولیس وجود ندارد.»

فهرست