دژاگه کاپیتان سابق باشگاه تراکتور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرده است که از باشگاه تراکتور طلبکار است.

دژاگه از باشگاه تراکتور طلبکار است1

دژاگه از باشگاه تراکتور در دومین سال حضورش 20 درصد از قرارداد وسال سوم هیچ مبلغی از قرارداد را دریافت نکرده است.

اشکان دژاگه، کاپیتان پیشین تراکتور بامداد شنبه در گفت‌وگو با ویژه‌برنامه یورو ۲۰۲۴ شبکه ورزش سیما، اظهار داشت: من ۳ سال در تراکتور بازی کردم و در مصاحبه های قبلی هم حرف هایم را گفته‌ام. تراکتور خوب هزینه می‌کند و فکر می‌کنم امسال هم بیشترین هزینه را کرده است. من سه سال برای تراکتور بازی کردم و حتی یک سنت (ریال) پولم را نگرفته‌ام، پولی به من ندادند و جواب تلفن و پیام هایم را هم نمی‌دهند. شاید اشتباه کردم که شکایت نکردم چون من به آقای زنوزی احترام می‌گذاشتم و مسعود شجاعی همین شرایط را داشت.

دژاگه از باشگاه تراکتور طلبکار است

کاپیتان سابق تراکتور در ادامه گفت: هیچ بی احترامی به هواداران تراکتور نمی‌کنم. آن‌ها از ما خیلی حمایت کردند، پشت ما بودند و الان هم احترام می‌گذارند و خیلی لذت بردم از این که در تراکتور بازی کردم. کسانی می گویند که این باشگاه هیچ بدهی ندارد اما این یک دروغ است. هم من و هم مسعود شجاعی از تراکتور طلب داریم. در دومین سال ۲۰ درصد از قراردادمان را ندادند و سومین سال هیچ مبلغی پرداخت نشد و مجانی بازی کردیم.

دژاگه اضافه کرد: من در چندین باشگاه بازی کردم ولی این اتفاقات نیفتاده است. برای این حرف‌هایم واقعا زورم می‌آید، چون اگر این باشگاه به مشکل خورده بود کنار می آمد ولی این باشگاه بیشترین هزینه را می‌کند. مگر ما زحمت نکشیدیم و جام نیاوردیم؟ الان فقط ما مشکل بودیم؟ ما که با همه مشکل کنارشان ماندیم. البته بحث من با هواداران تراکتور نیست و افتخار می کنم که برای تراکتور بازی کردم.

فهرست