دو گزینه برای جانشینی تن هاخ در نظر گرفته شده است با اینکه منچستر یونایتد موفق شد قهرمان جام حذفی انگلیس شود.منچستریونایتد پس از پیروزی ۲ بر یک مقابل منچسترسیتی، فصل بدش را با یک جام تمام کرد و توانست به لیگ اروپا راه یابد و فصل بعد در این رقابت‌ها حاضر خواهد بود.

دو گزینه جانشینی تن هاخ مشخص شدند2

دو گزینه جانشینی تن هاخ،توماس فرانک و مائوریسیو پوچتینومی باشند که یونایتد با آنها وارد مذاکره شده است.

با این حال سران این تیم انگلیسی تنها یک روز پس از قهرمانی در جام حذفی، مذاکره با دو مربی تا شروع کرد و این نشان می‌دهد که مدیران این تیم اعتقادی به کار سرمربی هلندی ندارند.به گزارش تلگراف، یونایتد با نمایندگان توماس فرانک و مائوریسیو پوچتینو برای جانشینی تن‌هاخ مذاکره کرده است. مدیران منچستریونایتد این هفته بررسی کاملی انجام خواهند داد و طی آن سرنوشت این مربی ۵۴ ساله مشخص خواهد شد.

دو گزینه جانشینی تن هاخ مشخص شدند1

تن‌هاخ در ارزیابی از دوران حضورش در یونایتد گفت:‌ ما در حال ساختن یک تیم هستیم. زمانی که من هدایت یونایتد را برعهده گرفتم، اوضاع به هم ریخته بود. ما اکنون در راه ساختن تیمی برای آینده هستیم. فراز و نشیب‌های زیادی وجود دارد اما می‌بینید که تیم در حال پیشرفت و کسب جام است. لیگ برتر بسیار لیگ سخت و فشرده‌ای است، بنابراین شما به یک تیم بسیار خوب با بازیکنان بزرگ نیاز دارید تا بتوانید برای کسب قهرمانی رقابت کنید.

دو گزینه جانشینی تن هاخ مشخص شدند

فهرست