دلیل ناراحتی دوباره مهاجم ازبکستانی استقلال مشخص شد.در فصل نقل و انتقالات دو تیم استقلال و پرسپولیس دو بازیکن ازبکستانی را به خدمت گرفتند.طبق وعده مدیران عامل دو باشگاه و درخواست مدیر برنامه این دو بازیکن که یک نفر است قرار بود روز گذشته مبلغ ۲۰ هزار دلار از رقم توافق شده با این دو بازیکن به حسابشان واریز شود یا به صورت نقدی به آنها پرداخت گردد اما یکی از این دو بازیکن پولش کمی سخت به دستش رسید.

دلیل ناراحتی دوباره مهاجم ازبکستانی استقلال مشخص شد2

دلیل ناراحتی ستاره ازبک استقلال عدم پرداخت 20 هزار دلار از جانب باشگاه بوده است.

اورونوف روز گذشته بدون هیچ مشکلی از امور مالی باشگاه پرسپولیس مبلغ مورد نظر خود را دریافت کرد اما شرایط برای مارشاریپوف به این شکل نبود.اخبار رسیده از باشگاه استقلال حاکی از آن است که ماشاریپوف که از باشگاه خبردار شده بود شاید این مبلغ دیروز به دستش نرسد از طریق مدیر برنامه‌اش تهدید کرد اگر ۲۰ هزار دلار را نگیرد در بازی مقابل هوادار تیم را همراهی نمی‌کند.

دلیل ناراحتی دوباره مهاجم ازبکستانی استقلال مشخص شد

سرانجام بعد از ظهر روز گذشته و پس از پیگیری‌های مکرر از سوی مدیر برنامه ماشاریپوف این مبلغ به صورت نقدی به بازیکن ازبکستانی استقلال پرداخت می‌شود و ماشاریپوف همراه با دیگر بازیکنان تیم استقلال به اردو می‌رود. این بازیکن هفته پیش هم قبل از دربی به دلیل مشکلاتی که در ارتباط با محل اقامتش به وجود آمد از باشگاه دلخور بود.

دلیل ناراحتی دوباره مهاجم ازبکستانی استقلال مشخص شد1

فهرست