درخواست 5 بازیکن پرسپولیس برای پایان دادن اختلافات و ایجاد صلح در تیم داده شده است.بازیکنان پرسپولیس گه رابطه خوبی با سرمربی خود دارند از او و مدیر عامل باشگاه درخواست کردند که به اختلافات خود پایان دهند.

درخواست 5 بازیکن پرسپولیس از سرمربی و مدیر عامل باشگاه برای پایان دادن به اختلافات1

درخواست 5 بازیکن پرسپولیس برای پایان دادن اختلافات میان گل محمدی و درویش

تیم فوتبال پرسپولیس با تحمل شکست دو بر یک مقابل الدحیل قطر از صعود به مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۲۳ آسیا باز ماند تا انتقادات نسبت به عملکرد تمام ارکان این تیم از جمله رضا درویش به عنوان مدیرعامل، یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی و بازیکنان به اوج خود برسد.همین موضوع باعث جلسه امروز چند تن از بازیکنان با تجربه با یحیی گل محمدی شد تا آنها از سرمربی تیم بخواهند برای حفظ آرامش با مدیرعامل آشتی کند. این بازیکنان بر این عقیده هستند اختلاف نظر به وجود امده قابل رسیدگی و برطرف شدن است.

درخواست 5 بازیکن پرسپولیس از سرمربی و مدیر عامل باشگاه برای پایان دادن به اختلافات2

یحیی گل محمدی که ارتباط خیلی خوبی با بازیکنانش دارد و حمایت کامل رختکن را دارد صحبت‌های آنها را تمام و کمال گوش داد اما باید منتظر ماند و دید آیا حذف از لیگ قهرمانان فصل جاری آسیا بار دیگر آتش میان آنها را شعله ور می‌کند یا سرمربی تیم ترجیح می‌دهد بدون هیچ انتقادی از عملکرد مدیریت، تیمش را برای بازی‌های بآینده آماده کند.

فهرست