داماش گیلان یکی از تیم های با ریشه فوتبال شمال در آستانه انتقال مالکیت آن به کاپیتان تیم ملی فوتبال است.علیرضا جهانبخش ملی‌پوش فوتبال ایران در آستانه خرید یک تیم دسته اولی قرار گرفته است.با سفر خسرو حیدری به رشت و جلسه با مدیر کل تربیت بدنی گیلان، شایعات مربوط به سرمربیگری او در تیم داماش به حقیقت نزدیک شده است. جهانبخش فوتبالش را از داماش شروع کرده و حالا مالک باشگاه خواهد بود.

داماش گیلان را علیرضا جهانبخش خرید1
داماش گیلان در آستانه انتقال مالکیت به علیرضا جهانبخش

این بازیکن قصد دارد پایه‌های یک باشگاه حرفه‌ای را در گیلان بریزد. باشگاهی که هویت هواداری خاص خود را دارد و البته روی ویرانه‌های داماش بنا شده؛ تیمی که به دلیل ورشکستگی از فوتبال ایران کنار رفت تا یک تیم جدید با عنوانی نسبتا مشابه (داماش گیلانیان، به جای داماش گیلان) فعالیت خود را آغاز کند. بنابر خبرهای رسیده رضایت مالک باشگاه برای انتقال داماش به علیرضا جهانبخش اخذ شده است و باید منتظر شروع فعالیت خسرو حیدری باشیم که در سال گذشته دستیار ریکاردو ساپینتو در لیگ برتر بود.

داماش گیلان را علیرضا جهانبخش خرید

داماش سال‌هاست که در سطح اول فوتبال ایران حضور ندارد. فوتبال رشت نیز بعد از سپیدرود در لیگ برتر نماینده‌ای نداشته و بار فوتبالی این استان را ملوان انزلی به دوش می‌کشد.

فهرست