داستان در آغوش کشیدن یک زن توسط سید حسین حسینی در بازی مقابل آلومینیوم اراک حالا با شکایت فرماندهی انتظامی کشور (فراجا) به دادسرای فرهنگ و رسانه رفته است.به دنبال اتفاقات پس از پایان دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و استقلال، سید حسین حسینی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به ۳۰۰ میلیون تومان جریمه و یک جلسه تعلیقی محکوم شد.

داستان در آغوش کشیدن یک زن توسط کاپیتان استقلال ادامه دارد2

داستان در آغوش کشیدن یک زن توسط گلر استقلال به شکایت فرماندهی انتظامی کشوررسیده است.

در این دیدار حسینی یک هوادار خانم را که وارد زمین شده بود در آغوش گرفت و با مامورین نیروی انتظامی درگیری پیدا کرد.کاپیتان استقلال پس از دیدار با شمس آذر قزوین نیز صحبت‌هایی در رابطه با حکم کمیته انضباطی مطرح کرد که با واکنش این کمیته و حکم جدید این کمیته روبه‌رو شد. بدین ترتیب یک جلسه محرومیت تعلیقی‌ حسینی اجرا خواهد شد و او در بازی با تراکتور تبریز در هفته بیست‌وپنجم محروم خواهد بود.

داستان در آغوش کشیدن یک زن توسط کاپیتان استقلال ادامه دارد1

در تازه‌ترین اتفاق، فرماندهی انتظامی کشور (فراجا) از دروازه‌بان استقلال به دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کرده و دروازه‌بان ملی‌پوش آبی‌پوشان در دادگاه حضور یافت. حسینی در دادسرا توضیح داد صحبتی یا اقدامی علیه فرماندهی انتظامی نکرده و تنها برای مراقبت از بانوی هوادار دنبال آرام کردن فضا بوده است.

داستان در آغوش کشیدن یک زن توسط کاپیتان استقلال ادامه دارد

فهرست