حمایت سرمربی لیورپول از ستاره مصری خود در مقابل انتقادات هواداران تیم ملی مصر انجام شد.پس از اینکه محمد صلاح کاپیتان تیم ملی مصر در جام ملت های آفریقا مصدوم شد و اردوی تیم ملی این کشور را ترک کرد، بسیاری از مصری‌ها فکر می‌کنند صلاح لیورپول را به تیم ملی کشورش ترجیح می‌دهد و او نباید در این شرایط اردوی این تیم را ترک می‌کرد.

حمایت سرمربی لیورپول از ستاره مصری در مقابل انتقاد ها2

حمایت سرمربی لیورپول از مهاجم مصری در مقابل انتقاد هواداران مصری

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول، پس از پیروزی برابر فولام گفت: مصر و لیورپول توجه یکسانی به صلاح دارند و هر دو نگران مصدومیت این بازیکن‌اند. اگر صلاح سریع به انگلیس برنمی‌گشت ممکن بود که وضعیت مصدومیتش پیچیده شود و دیرتر به میادین برگردد. در صورتی که او درمان شود می‌تواند دوباره تیم ملی کشورش را همراهی کند. بازگرداندن صلاح به انگلیس به خاطر این است که می‌خواهیم هر چه سریع‌تر به میادین برگردد و تیم ملی کشورش را در صورت صعود به مراحل بالاتر همراهی کند.

حمایت سرمربی لیورپول از ستاره مصری در مقابل انتقاد ها1

او ادامه داد: اگر مصر به فینال صعود کند صلاح کاملا آماده بازی می‌شود. او چنین چیزی می‌خواهد و ما هم مشکلی با ادامه حضورش نداریم. من صادقانه صحبت می‌کنم اما عده‌ای چیزهای می‌گویند که اصلا واقعی نیست. عده‌ای می‌خواهند در عشق صلاح به تیم ملی مصر تردید ایجاد کنند اما این اصلا واقعیت ندارد؛ چرا که هیچ مصری‌ای را وفادارتر و عاشق‌تر از صلاح نسبت به کشورش ندیده‌ام.

حمایت سرمربی لیورپول از ستاره مصری در مقابل انتقاد ها

فهرست