حضور شاه کشتی ایران در رقابت های رنکینگ دار مجارستان تکلیف وزن 86 کیلو گرم را در المپیک مشخص خواهد کرد.بوداپست یک هفته دیگر میزبان دومین و آخرین تورنمنت رنکینگ‌دار اتحادیه جهانی در سال 2024 است. مسابقه‌ای که طی روزهای 17 تا 20 خرداد ماه در کشور مجارستان برگزار می‌شود و کشتی‌گیران مطرح زیادی در هر دو رشته آزاد و فرنگی برای بهبود جایگاه خود در رنکینگ UWW، در این رقابت‌ها شرکت‌ خواهند کرد.

حضور شاه کشتی ایران در رقابت های مجارستان

حضور شاه کشتی ایران حسن یزدانی در رقابت های مجارستان تکلیف وزن 86 کیلوگرم را در المپیک مشخص خواهد کرد.

در این تورنمنت قرار است ایران در 86 کیلوگرم آزاد به همراه سه وزن 60، 67 و 77 کیلوگرم ملی‌پوشان المپیکی خود را بشناسد.حسن یزدانی معروف ترین و بنام ترین کشتی گیر حاضر در این تورنومنت برای ایران خواهد بود.شاگردان محسن کاوه برای حضور در این تورنمنت 15 خرداد و تیم حسن رنگرز نیز 17 خرداد راهی مجارستان خواهند شد.

حضور شاه کشتی ایران در رقابت های مجارستان1

علی مومنی در 57 کیلو، شهداد خسروی در 61 کیلو، عباس ابراهیم‌زاده در 65 کیلو، محمدعلی عموزاد در 70 کیلو، علی رضایی در 74 کیلو، عادل پناهیان در 79 کیلو، حسن یزدانی در 86 کیلو، امیرحسین فیروزپور در 92 کیلو و ابوالفضل بابالو در 97 کیلوگرم نمایندگان آزادکار ایران اعزامی به این رقابت‌ها هستند که با هدایت محسن کاوه (سرمربی) و احسان امینی در این تورنمنت کشتی خواهند گرفت.

حضور شاه کشتی ایران در رقابت های مجارستان2

تیم فرنگی را نیز در 55 کیلو پویا دادمرز، در 60 کیلو امیررضا ده بزرگی و مهدی محسن‌نژاد در 63 کیلو میثم دلخانی، در 67 کیلو محمدرضا گرایی و سعید اسماعیلی، در 72 کیلو دانیال سهرابی، در 77 کیلو محمدعلی گرایی و محمدرضا مختاری، در 82 کیلو اشکان سعادتی‌فر، در 87 کیلو محمدحسین محمودی، در 97 کیلو شایان حبیب زارع و احتمالا محمدهادی ساروی و در 130 کیلوگرم فردین هدایتی با سرمربیگری حسن رنگرز و مربیگری حسن حسین‌زاده تشکیل می‌دهند.

فهرست