حسین شمس ایران را قهرمان مسابقات جام ملت‌های آسیا می داند2

حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران در مورد حضور تیم ملی فوتسال ایران در رقابت های دوستانه پش از رقابت های جام ملت های فوتسال آسیا گفت: با توجه به توضیحات بازیکنان درباره تورنمنت تایلند، متوجه شدم که چقدر این مسابقات به بازیکنان کمک کرده است. بهترین اتفاق ممکن بود که ۴ بازی خیلی سخت و خوب در تایلند داشتیم. مخصوصاً دیدار آخر که وقتی ۲-۰ عقب افتادیم، خیلی راحت به بازی برگشتیم و مساوی کردیم. همه این اتفاقات ممکن است در مسابقات رسمی بیفتد و در مسابقات تایلند اتفاق افتاد.وی در خصوص آماده سازی تیم ملی فوتسال ایران گفت: شرایط بسیار خوبی است. امروز و فردا بچه‌ها تمرینات خود را انجام می‌دهند و شنبه عازم کویت می‌شوند. بازی‌های گروهی سختی داریم اما به نظرم ملی پوشان به راحتی از این مرحله عبور می‌کنند. اندونزی که هدایت آن به دست محمد هاشمی است، تیم بسیار خوبی است که روز اول با آنها بازی می‌کنیم. بازی‌های بعدی ما دشوار نیست و سختی ما در مرحله حذفی است که بچه‌ها شاید مقابل ویتنام بازی کنند و البته آنها را در همین تورنمنت تایلند شکست داده‌اند.

حسین شمس ایران را قهرمان مسابقات جام ملت‌های آسیا می داند3

حسین شمس، ژاپن و ایران را فینالیست های جام ملت های فوتسال آسیا می داند.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران تاکید کرد: پیش بینی می‌کنم ژاپن به فینال برسد و ما هم یک پای فینال هستیم. با توجه به اینکه ژاپنی‌ها پاسپورت ۴ بازیکن برزیلی و تابعیت ژاپن را برای آنها گرفته‌اند کمی ناشناخته هستند و حریف قدرتمندی محسوب می‌شوند.
حسین شمس در خصوص پیش بینی اش از عملکرد ایران در جام ملت‌های فوتسال آسیا در ادامه بیان کرد: پیش بینی می‌کنم تیم ملی فوتسال کشورمان قهرمان جام ملت‌های فوتسال آسیا شود. اتفاقات خوبی در تیم ملی افتاده است و با نسل جدید بر بام آسیا می‌ایستیم.

حسین شمس ایران را قهرمان مسابقات جام ملت‌های آسیا می داند1

فهرست