بایرن مونیخ به دنبال جذب کاپیتان بارسلونا می باشد.در حال حاضر باشگاه بارسلونا ۴ مدافع میانی سطح بالا را در ترکیب خود دارد که شامل رونالد آرائوخو، ژول کونده، اینیگو مارتینز و آندریاس کریستنسن می شود. داشتن چنین مجموعه‌ای از مدافعان برای هر مربی فوتبالی رویایی خواهد بود.

بایرن مونیخ به دنبال جذب کاپیتان بارسلونا2

بایرن مونیخ به دنبال به خدمت گرفتن رونالد آرائوخو مدافع بارسلونا می باشد.

عملکرد خط دفاعی این تیم چندان خوب نبوده و برای فصل آبنده دست خوش تغییرات خواهد شد. انتظار می‌رود چادی ریاد که در حال حاضر در رئال بتیس بازی می‌کند، در تابستان به کاتالان‌ها ملحق شود و یکی از ۴ مدافع میانی فعلی جای خود را به او بدهد.در حالی که هنوز مشخص نیست کدام یک از این مدافعان، بارسلونا را ترک خواهد کرد اما مطمئناً بیشترین تقاضا برای جذب رونالد آرائوخو است. این بازیکن اروگوئه.ای به یکی از بهترین مدافعان سال‌های اخیر تبدیل شده اما تا سال 2026 با بارسا قرارداد دارد و بند فسخ آن یک میلیارد یورو با کاتالان‌هاست.

بایرن مونیخ به دنبال جذب کاپیتان بارسلونا1

حتی با وجود تعهد این بازیکن به بارسلونا، بایرن مونیخ اخیرا سعی کرده او را جذب کند. این تیم آلمانی مایل است مبلغی بسیار قانع کننده هم به باشگاه و هم به بازیکن بپردازد اما آرائوخو تاکنون تمایلی برای ترک بارسلونا نشان نداده است.

بایرن مونیخ به دنبال جذب کاپیتان بارسلونا

بایرن معتقد است که آنها در خط میانی و حمله خود مشکلی ندارند اما خط دفاعی آنها ناپایدار است. یک مدافع میانی سطح بالا می‌تواند این مشکل را حل کند و توماس توخل می‌خواهد که فقط آرائوخو این نقش را در تیمش ایفا کند.

فهرست