بازیکن پرسپولیس به دلیل غیبت در تمرینات موقتا اخراج شد و در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار گرفت. روز گذشته باشگاه پرسپولیس اعلام کرد محمد عمری در شرایطی قرارداد بلندمدت با پرسپولیس دارد که یکی از باشگاه‌های نظامی قصد داشت با سرباز شدن وی، این بازیکن را در اختیار داشته باشد. عمری، در این ارتباط نشستی با رضا درویش داشت. آن طور که ایرنا خبر داده، پس از صحبت‌هایی که در این جلسه مطرح شد، محمد عمری اعلام کرد تصمیم دارد به همکاری با سرخپوشان، ادامه بدهد.

بازیکن پرسپولیس در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار گرفت2

بازیکن پرسپولیس موقتا اخراج شد.

در این میان نیز باشگاه ملوان بندرانزلی هرگونه مذاکره با عمری مبنی بر انتقال این بازیکن به این تیم را تکذیب کرد. این در شرایطی است که این بازیکن جوان قرمزها بعد از توافق با مدیران باشگاه، امروز در تمرینات این تیم حاضر نشده و همین موضوع سبب دلخوری مدیریت باشگاه شد و این هافبک باید منتظر جریمه از سوی باشگاه پرسپولیس باشد.

بازیکن پرسپولیس در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار گرفت

بر همین اساس باشگاه پرسپولیس در مرحله نخست اقدامات، این بازیکن را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار داده است.همچنین بخش حقوقی باشگاه در حال بررسی دیگر اقدامات قانونی در این مورد و در ارتباط با مناسبات بین باشگاهی است که تحت نظارت و حمایت مقررات ملی و بین المللی فوتبال قرار دارد.

بازیکن پرسپولیس در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار گرفت1

فهرست