بازیکنان آلمان که در دیدارهای  اخیر تیمشان مقابل حریفان فقط شکست را پذیرفته اند،خود را مسئول این وضعیت می دانند.با توجه به اینکه آلمان میزبان رقابت های یورو 2024 می باشد این تیم در بازی های انتخابی حضور ندارد و در فیفا دی ها دیدار های دوستانه ای برگزار می کند تا به آمادگی لازم برای این رقابت ها برسد.. تیم ملی فوتبال آلمان در ادامه نتایج ناامید کننده خود این بار با نتیجه دو بر صفر در یک بازی دوستانه برابر کلمبیا شکست خورد.

بازیکنان آلمان مسئولیت نتایج ضعیف این تیم را برعهده گرفتند1

بازیکنان آلمان مشکل تیم ملی را در خودشان می بینند و نه در مربی تیم

آلمان به عنوان میزبان یورو ۲۰۲۴ نتایج خوبی با فلیک به دست نیاورده است و این باعث شده تا انتقادها از این مربی بسیار بالا گیرد.امره چان هافبک تیم ملی آلمان نیز گفت که اصلا هیچ بحثی در مورد سرمربی نباید وجود داشته باشد و بنجامین هنریکس به این سوال که آیا فلیک هنوز هم فرد مناسبی برای هدایت ژرمن ها است، پاسخ داد: “بله، کاملا”. مربی ما را خیلی خوب آماده بازی کرد. او می‌خواست تلاش کند تیم در این دیدار پیروز شود و نباید توانایی های مربی را زیر سوال ببریم. ما بازیکنان مسئول این اتفاقات هستیم. اول و مهمتر از همه، ما بازیکنان باید خودمان را مسئول بدانیم.

بازیکنان آلمان مسئولیت نتایج ضعیف این تیم را برعهده گرفتند

ما بازیکنان آلمان مسئول عملکرد بد آلمان هستیم.تیم ملی فوتبال آلمان در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هم نمایشی ناامید کننده با هدایت فلیک داشت و حتی نتوانست از مرحله گروهی صعود کند. با توجه به این که آلمان میزبان یورو ۲۰۲۴ است هواداران از فلیک تنها انتظار قهرمانی دارند.از 16 بازی اخیر ژرمن ها که فلیکس سرمربی بوده فقط 4 پیروزی،5 شکست و 7 تساوی بدست آمده است.

بازیکنان آلمان مسئولیت نتایج ضعیف این تیم را برعهده گرفتند11

فهرست