امباپه دچار یک نوع رکود شده است.ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن بازیکن آزاد محسوب می شود و می تواند با هر باشگاهی که می خواهد مذاکره کند.قرارداد فعلی او با پاری‌سن‌ژرمن در پایان ژوئن به پایان می‌رسد. رئال مادرید از سال ۲۰۲۱ به دنبال امباپه بوده و لیورپول اخیراً به عنوان گزینه احتمالی ظاهر شده است. در میان ابهامات زیاد در مورد آینده این بازیکن ۲۵ ساله در پاریس، کریستوف دوگاری مهاجم سابق فرانسه و مارسی از او خواسته تا به نفع باشگاه کنار بکشد و پاریس را ترک کند.

امباپه دچار رکود شده است2

امباپه دچاریک سری مشکلات می باشد و تا مشخص نشدن تیم آینده درگیر آن خواهد بود.

برنده جام جهانی به آرام‌سی اسپورت گفت: «من فکر می‌کنم امباپه دچار رکود شده است. از ته قلبم امیدوارم برود. فکر می‌کنم او روز به روز قابل پیش‌بینی‌تر می‌شود، فاقد قدرت و شخصیت است و اغلب از بازی‌ها ناپدید می‌شود. او قدرت تام را می‌خواست و باعث شده حس کنیم که یک پسربچه است. احساس می‌کنم کمی گمراه شده، هیچ حس همزیستی و همکاری وجود ندارد. چند ماهی می‌شود که اوضاع پاری‌سن‌ژرمن خوب پیش نمی‌رود.»

امباپه دچار رکود شده است1

در این فصل کیلیان در 11 بازی 18 گل به ثمر رسانده است و ادعای رکورد نمی تواند برای او درست باشد.اما حضور در تیم دیگر می تواند روی عملکرد او تاثیر داشته باشد.این موضوع در کنفرانس مطبوعاتی اخیر با لوئیس انریکه، سرمربی این تیم، مشهود بود که وقتی از او در مورد رفتن امباپه به رئال مادرید پرسیده شد، به خبرنگاران پرید و حرفشان را قطع کرد.

فهرست